MÖBLER / Bord / Telefonbord 5693348

nr 569 3348

Telefonbord

1950-tal, höjd: 50

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 2 mars 2009
kl 17:21:57